Apartament w Mechelinkach – doskonała alternatywa dla osób, które zamierzają odwiedzić Trójmiasto

Apartament w Mechelinkach to doskonała opcja dla osób, które chcą odwiedzić Trójmiasto. Znajduje się w pobliżu Rewy i Gdyni. Nowoczesne i gustownie zaaranżowane mieszkanie pozwala każdemu czuć się wyśmienicie. Nie ma potrzeby więcej rezerwować pobytu w droższych obiektach hotelowych, w jakich na dodatek jest dużo ludzi.

A można oczekiwać na o wiele większą wygodę. To doskonała opcja dla osób, które preferują wypoczywać w ciszy, a pomimo to zależy im na bliskiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie jest w pełni do dyspozycji gości. Mogą oni z niego korzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie wygląda jak piętrowa rezydencja. Parter to pokój dzienny z aneksem kuchennym, mała łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Doskonałym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na przyjemny odpoczynek. Można się na nim opalić, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim idealnie poczują się jednocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i ze znajomymi. Dwupiętrowe mieszkanie ma całkowitą powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament taki jest doskonałym wyjściem dla osób, które chcą spędzać wakacje nad polskim morzem, niezależnie od tego, jakie lubią czynności w wolnych chwilach. Pobyt można rezerwować online lub dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki otrzymują wybrane miejsce postojowe, w garażu zamkniętym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo wpływa również na komfort podróżowania. Apartament można zarezerwować w prosty sposób, za pomocą systemu rezerwacyjnego na witrynie. Nowoczesny oraz komfortowy apartament z trzema sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie jest czymś obojętnym.