Innowaycjne urządzenia i świadczenia – przedmiot działalności przedsiębiorstwa Nestro

Innowacyjne produkty oraz usługi to przedmiot działalności przedsiębiorstwa Nestro. To efekt sporego poziomu wykwalifikowania pracowników, jacy pracują w takim miejscu. Ponadto eksperci stale sprawdzają rynek oraz podążają za trendami technologicznymi, ale też oczekiwaniami konsumentów. Produkty, jakie oferuje Nestro służą oszczędzaniu energii i bardzo dobrze oddziałują na ekologię. Sprawnie działające urządzenia filtracyjne bardzo dobrze sprawdzają się w wielu branżach.

Zaprezentowana firma znana jest z tego, że jako pierwsza wprowadza na rynek wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one wyjątkowo efektywne, a ich konstrukcja jest lekka oraz solidna. Technologia podciśnieniowa zdobywa przede wszystkim popularność w branży meblowej i drzewnej. Poza techniką filtracyjną oddziałuje na to magazynowanie w silosach, z wykorzystaniem systemów wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy takie idealnie sprawdzą się w nawet wyjątkowo ciężkich okolicznościach pracy. Są niezawodne i nie wymagają częstej naprawy.

Nie jest dziwne, że maszyny wskazanej firmy rozpoznawalne są na całym świecie. Poza wykonaniem urządzenia dla potrzeb wyznaczonego zakładu pracy, eksperci zajmują się też jego wdrażaniem i szkoleniem pracowników. Elastycznie wprowadzane technologie Nestro mogą być przystosowane do przeróżnych warunków pracy. Portfolio przedsiębiorstwa można sprawdzić na stronie www.

Firma zrealizowała dotychczas sporo usług z zakresu odpylania, transportu oraz oddzielenia wiór, pyłów i innych materiałów lekkich, jak również powietrza i gazów w zakładach które zajmują się obrabianiem papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Wyroby podzielone są na podkategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod kątem branż mogących skorzystać z poszczególnych produktów.