Solidne tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że konsumenci chętnie go nabywają. Głównie, tynk akrylowy jest odporny na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Jest to także materiał elastyczny, jaki wykazuje dużą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go doskonała przyczepność do podłoża. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to kolejny argument zachęcający do kupna. Znaczy, że tynk może zostać użyty na nowszych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne oraz bogata kolorystyka sprawiają, że klienci z chęcią kupują ten typ farby. Tynk sprzedawany jest w wersji od razu gotowej do użycia, co powoduje, iż jego nakładanie nie jest czasochłonne.

Sprzedawany tynk powstał na bazie innowacyjnych technologii. Dlatego będzie nadawać się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od ułożenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Należy nałożyć go po minimum 3 dniach od ich zrobienia. Paleta barw jest ukazana przez wytwórcę i można się z nią zaznajomić na stronie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. W sklepie tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Klienci mogą obeznać się z prezentacją na witrynie. Do ich wglądu pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu. Efektywność oraz prędka aplikacja dowodzą, że opłaca się zdecydować na taki określony preparat. W jego formule uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest umieszczony.