Zalety akumulatorów żelowych HAZE

Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE dostępne są w sklepie www akumulatory-zelowe.pl. Jest to punkt sprzedaży który należy do oficjalnego importera HAZE w Polsce, czyli do firmy COMSYSTEM. Wyroby od czołowego dostawcy na świecie spełniają wymagania wszystkich użytkowników. Kupujący, którzy dokonują tutaj zakupów wiedzą, że mają do wybrania produkty klasy premium. Każdy Akumulator litowo-jonowy jest przed oddaniem do użytku szczegółowo sprawdzany. Są one nowe oraz spełniają wszystkie zasady użytkowania.

Przyznana jest na nie 12 miesięczna lub 24 miesięczna gwarancja. Produkcja przebiega w zgodzie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004. Mają one znak CE oraz spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 a także BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów są standardowe i dlatego perfekcyjnie dopasują się w poprzednie miejsce. Można także oczekiwać na składanie zamówienia indywidualnego, kiedy szuka się akumulatora do wózka inwalidzkiego lub do skutera.

Nie potrzebujące obsługi akumulatory przeznaczone są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, a także do energii odnawialnej, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też kierować uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie cechy oraz zalety z serii EV. Ta seria dedykowana jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach a także na innego rodzaju sprzęcie pływającym. Wszystkie akumulatory z katalogu wliczają się do niezawodnych.

Ich elektrolit jest unieruchomiony pod postacią żelu. Sprzedaż w sklepie jest zarówno detaliczna, jak i hurtowa. Przy większych zamówieniach można oczekiwać korzystnych rabatów. Z tego względu wszystkie osoby, które interesują się kupnem muszą składać pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych rekomendowane są w głównej mierze do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.